Qentë endacakë sulmojnë qytetarin, Shpend Ahmeti 'zgërdhihet' nëpër foto

  • A.P /
  • 01 gusht 2021 - 22:24
Qentë endacakë sulmojnë qytetarin, Shpend Ahmeti 'zgërdhihet' nëpër foto

Qentë endacakë, po sfidojnë çdo ditë e më shumë sigurinë e qytetarëve të Prishtinës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, gjatë dy mandateve në krye të kryeqytetit, përveç fjaleve boshe dhe fotografive komike, nuk ka ndërrmarë as edhe një inciativë për ta ndërtuar Strehimoren për qentë endacakë.

Siç raporton faqja "Vrojtuesit e lagjes", qentë endacakë, kanë sulmuar një qytetar prishtinas.

"Dje mbas orës 00:00, disa qenë endacakë, sulmojnë një qytetar, Komuna e Prishtinës ku është Strehimorja për qentë endacakë?", thuhet në mbishkrimin e videos të postuar nga faqja në fjalë.

Qytetarët e Prishtinës, në vazhdimësi, kanë pasur ankesa për qeverisjen e Shpend Ahmetit, por si rëndom ato nuk shqyrtohen fare.

https://www.facebook.com/264584547786032/posts/854203372157477/

Image

(Kosova Sot Online)