Ndalohet shtetasi i Shqipërisë, dyshohet se 21 vjet më parë vrau një person në Koshare

  • E.K /
  • 27 gusht 2021 - 10:51
 Ndalohet shtetasi i Shqipërisë, dyshohet se 21 vjet më parë vrau një person në Koshare

Prokuroria Themelore në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, dje ka ndaluar personin me inicialet M.D., nga Republika e Shqipërisë, nën dyshimin se ka kryer veprat penale “Vrasje e rëndë”, dhe “Armëmbajtje pa leje”.

 Ekziston dyshimi se i njëjti, më 12 nëntor të vitit 2000, në fshatin Koshare, Komuna e Gjakovës, me armë zjarri ka vrarë një person, dhe ka plagosur dy persona të tjerë.

Zbuloni kremin rigjenerues që Melisa përdor për lëkurën e saj!

 I dyshuari me urdhër të prokurorit të shtetit gjendet në ndalim 48 orë.

(Kosova Sot Online)