Një këmbësor goditet nga vetura te Fakulteti i Filologjisë

  • E.K /
  • 10 September 2021 - 10:16
Një këmbësor goditet nga vetura te Fakulteti i Filologjisë

Një aksident ka ndodhur para pak minutash para objektit të Fakultetit të Shkencave Matamatiko-Natyrore dhe Fakulteti i Filologjisë.

Dyshohet se një veturë atje ka goditur një këmbësor. 

Më poshtë gjeni foto nga vendi i ngjarjes.

(Kosova Sot Online)