23-vjeçari ekzekutohet në sytë e të dashurës

  • E.K /
  • 06 October 2021 - 11:19
23-vjeçari ekzekutohet në sytë e të dashurës

Persona të armatosur kanë qëlluar për vdekje një 23-vjeçar në Napoli.

Ai ishte me partneren e tij në momentin që iu bë prita, shkruajnë mediat italiane. I riu ndërroi jetë nga plagët e marra në spital, ndërsa hetuesit policor, kanë gjetur në vendngjarje dhjetëra plumba të kalibrit 45 mm.

Sakaq, policia ka nisur një hetim mbi rastin dhe po mundohet të zbulojë identifikimin e autorëve. Për këtë, janë sekuestruar dhe kamerat e sigurisë përreth.

(Kosova Sot Online)