Interesante! Hajni pasi nuk gjënë para në shtëpi, lënë këtë porosi

  • E.K /
  • 17 tetor 2021 - 15:34
Interesante! Hajni pasi nuk gjënë para në shtëpi, lënë këtë porosi

Një hajdut në Indi pasi ka hyrë në shtëpi dhe ka gjetur një sasi shumë të vogël parash, i ka lënë një shënim pronarit të shtëpisë.

Vjedhja është kryer në shtëpinë e një zyrtari qeveritar në Devas, ku  kishte shumë pak para.

I zhgënjyer shkruan: “pse e mbyllni shtëpinë kur nuk keni para brenda…?”.

Sipas autoriteteve lokale të policisë, rreth 30,000 rupi indianë (345 euro) dhe disa bizhuteri u vodhën nga shtëpia.

(Kosova Sot Online)