Kosovarja që luan rolin e “mësitit”, ka bashkuar 40 çifte deri tash

  • E.K /
  • 21 tetor 2021 - 08:19
Kosovarja që luan rolin e “mësitit”, ka bashkuar 40 çifte deri tash

Një shqiptare po “msitnon” çiftet në rrjete sociale.

Brikena ka thënë se ka bashkuar rreth 40 çifte. Lidhjen me e parë mes një çifti të mundshëm, ajo e bën në Tik Tok, dhe thotë se kjo ka filluar që nga koha e pandemisë.

Brikena jeton në Amerikë.

https://fb.watch/8MMaMXhcms/

(Kosova Sot Online)