E dhimbshme: Kjo është familja shqiptare që u shua nga aksidenti në Bullgari

  • G.G /
  • 23 November 2021 - 11:09
E dhimbshme: Kjo është familja shqiptare që u shua nga aksidenti në Bullgari

Të paktën 45 persona kanë vdekur nga aksidenti tragjik që ndodhi këtë të martë në rrugën Bullgari-Maqedoni e Veriut.

Në mesin e viktimave u shua tragjikisht edhe familja Ahmeti nga Maqedonia e Veriut.

Pjesë e familjes Ahmeti ishin edhe dy binjakët katërvjeçar Luan dhe Alban Ahmeti.

(Kosova Sot Online)