Moti për sot në Kosovë

  • S.A /
  • 08 janar 2022 - 08:37
Moti për sot në Kosovë

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe i ftohtë e në ultësira pritet të bie borë.

Era e dobët dhe mesatare, në mëngjes dhe paradite nga lindja dhe juglindja, nga mesi i ditës me drejtim veriperëndim.

Temperatura më e ulët një, kurse më e larta e ditës nga deri në shtatë gradë.

(Kosova Sot Online )