Vdes një punëtor, ra nga lartësia

  • E.K /
  • 19 March 2022 - 11:37
Vdes një punëtor, ra nga lartësia

Një ngjarje tragjike ndodhi paraditen e sotme në rrugën “28 Nëntori” në Tiranë, ku një punëtor ka ndërruar jetë pasi ra nga lartësia.

Burime zyrtare bëjnë me dije se bëhet fjalë për një 46-vjeçar, i cili ndërroi jetë pasi ra nga pallati teksa ishte duke punuar. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.03.2022, rreth orës 10:00, në rrugën “28 Nëntori”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi Gj. P., 46 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(Kosova Sot Online)