Bllokohet shitja e Twitter, Elon Musk ka një kërkesë

  • E.K /
  • 17 May 2022 - 10:51
Bllokohet shitja e Twitter, Elon Musk ka një kërkesë

Drejtori i Tesla-s dhe Spaxe X, Elon Musk mund të mos e blejë rrjetin e njohur social, Twitter.

“Elon Musk thotë se blerja e Twitter nuk do të vazhdojë derisa nuk sigurohet se më pak se 5% e llogarive në Twitter ishin false”, shkruan “The Spectator Index”.

Musk u raportua se do ta blente Twitterin për 44 miliardë dollarë.

(Kosova Sot Online)