Eskalon situata, asambleisti i LDK’së e lagë me ujë Drejtorin e VV’së në Podujevë

  • E.K /
  • 20 May 2022 - 12:04
Eskalon situata, asambleisti i LDK’së e lagë me ujë Drejtorin e VV’së në Podujevë

Një përplasje ka ndodhur sot në Kuvendin Komunal të Podujevës, ku po debatohej për arsimin.

Asambleisti i LDK-së, Ekrem Rrahmani, është ngritur në këmbë dhe ka lagur me ujë drejtorin e Arsimit në Podujevë, Avni Fetahu.

Kjo situatë ka bërë që të ndërpritet mbledhja e Kuvendit Komunal.

(Kosova Sot Online)