Bleu shtëpi me paratë e fituara nga “Tik Tok”, njihuni me të riun që po bën namin në rrjete sociale

  • E.K /
  • 05 July 2022 - 09:18
Bleu shtëpi me paratë e fituara nga “Tik Tok”, njihuni me të riun që po bën namin në rrjete sociale

Luva de Pedreiro është shndërruar në një fenomen të rrjeteve sociale paso ka fituar shifra të majme parash nga “TikTok”.

Së fundmi mësohet se ai bleu një shtëpi me vlerë miliona euro dhe sot 20-vjeçari është shndërruar në një nga ifluencierët më të suksesshëm në Brazil.

(Kosova Sot Online)