E trishtë: Po punonte në hotelin luksoz në Itali, shqiptari rrëzohet nga shkallët dhe vdes

  • E.K /
  • 18 November 2022 - 15:50
E trishtë: Po punonte në hotelin luksoz në Itali, shqiptari rrëzohet nga shkallët dhe vdes

Pas një aksidenti në punë, një person shqiptar ka vdekur në Itali.

Përderisa ishte duke punuar në një hotel luksoz, rrëzohet nga shkallët dhe vdes, përcjell "Kosova Sot Online".

Për këtë aksident po mbledhin dëshmi dhe elementë të tjerë të dobishme për të sqaruar se si kanë ndodhur ngjarja.

(Kosova Sot Online)