Shpërthim në Mitrovicë të Veriut

  • A.P /
  • 07 December 2022 - 21:38
Shpërthim në Mitrovicë të Veriut

Në Mitrovicën e Veriut, raportohet se ka ndodhur një shpërthim 

Burime treguan se shpërthimi u dëgjua në Lagjen e Boshnjakëve.

Kujtojmë se dje në Zubin Potok dhe Mitrovicë të Veriut pati shpërthime të njëpasnjëshme, por pa pasoja në njerëz.

(Kosova Sot Online)