Pamje prekëse nga aeroporti “Adem Jashari”, prindërit duke i përcjellë fëmijët e tyre në mërgim

  • E.K /
  • 14 December 2022 - 15:27
Pamje prekëse nga  aeroporti “Adem Jashari”, prindërit duke i përcjellë fëmijët e tyre në mërgim

Një foto prekëse dhe shumë emocionuese, është publikuar që është bërë në Aeoportin Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, përcjell "Kosova Sot Online".

Burhan Gashi, ka ndarë një foto prekëse.

Prindërit po e shikojnë fëmijën e tyre edhe prapa vrimave të reklamave që ndodhen në Aeroportin e Prishtinës, që ka shkuar në mërgim.

(Kosova Sot Online)