E trishtë: Vdes 25 vjeçari nga Podujeva pas një sëmundje të rëndë

  • E.K /
  • 03 January 2023 - 12:05
E trishtë: Vdes 25 vjeçari nga Podujeva pas një sëmundje të rëndë

Flakron Zeqiri nga Podujeva, ka vdekur pas një sëmundje të rëndë, përcjell "Kosova Sot Online".

Zeqiri kishte ishte shkuar për shërim në Gjermani.

Familjarët kanë publikuar kërkesën e Flakron Zeqirit që e kishte bërë për të kërkuar ndihmë para se të ndrronte jetë.

Kërkesë për Lutje 🤲

Ju lutem shpërndajeni se ndoshta dikujt nga ju i pranohet Lutja!

Jam 25 vjeç dhe quhem Flakron Zeqiri dhe jam i semure qe prej 4 vitesh me kancer. Tani mjeket mi kane prere shpresat me kane than qe nuk munden te me ndihmojne.

Kam shpres vetem te Zoti. JU LUTEM JU LUTEM SHPERNDAJENI qe ta shohin sa ma shume njerez edhe te luten sa ma shum njerez per mua. InshaAllah Allahu na i pranon lutjet.

(Kosova Sot Online)