Seanca vazhdon, a do të votohet projektligji për tërheqjen e parave nga Trusti

  • A.P /
  • 19 January 2023 - 16:19
Seanca vazhdon, a do të votohet projektligji për tërheqjen e parave nga Trusti

Projektligji për tërheqjen e parave nga Trusti, po diskutohet aktualisht në Kuvendin e Kosovës, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Ky projekligj ende nuk është hedhur në votim, derisa për pak minuta deputetët do të fillojnë të votojnë.

Opozita përkrah këtë nismë dhe pozita po vazhdon ta kundërshtoj fuqishëm.

(Kosova Sot Online)