Kryeministri Kurti sot bën homazhe në Izbicë dhe Podujevë

  • S.A /
  • 28 March 2023 - 09:17
Kryeministri Kurti sot bën homazhe në Izbicë dhe Podujevë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot do të bëjë homazhe në Izbicë të Skenderajt dhe në Podujevë. ZKM ka njoftuar se në  Izbicë do të shkojë në orën 09:30, ndërsa në Podujevë në orën 11:00, transmeton "Kosova Sot Online ".

“1. Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bën homazhe te Memoriali në Izbicë, Skenderaj. VENDI: Memoriali në Izbicë, Skenderaj, KOHA: 09:30/ 2.Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bën homazhe te varrezat e Familjes Bogujevci dhe Duriqi, në Podujevë. VENDI: Varrezat e Familjes Bogujevci dhe Duriqi, Podujevë, KOHA: 11:00”, thuhet në komunikatë.

(Kosova Sot Online )