Ferizaj: 23-vjeçari i tejkaloi 3 automjete në vijë të plotë, gjobitet me 150 euro

  • E.K /
  • 18 April 2023 - 08:36
Ferizaj: 23-vjeçari i tejkaloi 3 automjete në vijë të plotë, gjobitet me 150 euro

Policia ka gjobitur një 23-vjeçar me 150 euro dhe dy pikë negative pasi u kap duke tejkaluar tri automjete në vijë të plotë në Ferizaj, përcjell “Kosova Sot Online”.

“Policia Rajonale e Komunikacionit Rrugor në Ferizaj, sot në ora 12:58 në rrugën magjistrale Ferizaj – Kaçanik, në fshatin Rakaj të Ferizajt ka ndaluar shoferin E.SH (M/K) i moshës 23 vjeçar i cili ka bërë tejkalimin e tri automjeteve në vijë të plotë.

(Kosova Sot Online)