Burri godet disa herë me thikë të dashurën shtazënë në Itali

  • A.P /
  • 09 June 2023 - 17:52
Burri godet disa herë me thikë të dashurën shtazënë në Itali

Mbarë opinioni publik është tronditur në Itali nga një ngjarje e rëndë ku Giulia Tramontano u qëllua për vdekje me 37 plagë me thikë, dy prej të cilave fatale në qafë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Kjo u zbulua nga autopsiae kryer në trupin e gruas së vrarë, në muajin e shtatë të shtatzënisë, në Senago nga i dashuri i saj Alessandro Impagnatiello.

Nga analizat rezultoi gjithashtu se 29-vjeçarja nuk ka tentuar të mbrohet.

Plagët me thikë ishin thuajse të gjitha në pjesën e sipërme të trupit, duke përfshirë edhe fytyrën, dhe njëra e ka prekur në mushkëri, ndërkohë që nuk ka shenja të plagëve me thikë në stomak.

(Kosova Sot Online)