U sulmua fizikisht nga ish i dashuri, gruaja kërkon ndihmë mjekësore në QKUK

  • S.A /
  • 25 November 2023 - 12:22
U sulmua fizikisht nga ish i dashuri, gruaja  kërkon ndihmë mjekësore në QKUK

Një grua ka pranuar tretman mjekësor në QKUK, pasi është sulmuar fizikisht nga ish i dashuri i saj,transmeton "Kosova Sot Online ".

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Prishtinë 24.11.2023 – 00:35. Viktima femër kosovare ka pranuar tretman mjekësor në QKUK, pasi që e njëjta ishte sulmuar fizikisht nga ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar, i cili është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

(Kosova Sot Online )