Nëna nga Vushtrria raporton se i është zhdukur vajza e mitur, thotë se u largua nga shtëpia dhe nuk u kthye më

  • E.K /
  • 09 December 2023 - 09:01
Nëna nga Vushtrria raporton se i është zhdukur vajza e mitur, thotë se u largua nga shtëpia dhe nuk u kthye më

Një vajzë e mitur është zhdukur në Vushtrri, përcjell “Kosova Sot Online”.

Një grua ka raportuar në Polici se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe se nuk është kthyer më.

Policia ka njoftuar se rasti është duke u hetuar.

“Vushtrri 07.12.2023 – 23:45. Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj, viktima femër kosovare- e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

(Kosova Sot Online)