Zhduket një grua në Skenderaj, nuk dihet se ku ndodhet

  • E.K /
  • 25 April 2024 - 09:16
Zhduket një grua në Skenderaj, nuk dihet se ku ndodhet

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua është zhdukur në Skenderaj, përcjell “Kosova Sot Online”.

Policia është duke e hetuar rastin.

“Skenderaj / 23.04.2024-15:00. Ankuesi mashkull kosovar me 24.04.2024 ka raportuar se, viktima femër kosovare me datën e cekur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vend-ndodhjen e saj. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftim.

(Kosova Sot Online)