Prishtina pushtohet nga shiu, breshëri dhe erërat e fuqishme

  • A.P /
  • 23 June 2024 - 20:08
Prishtina pushtohet nga shiu, breshëri dhe erërat e fuqishme

Pas temperaturave të larta që mbretëruan gjatë javës, pak orë më parë në Prishtinë nisi shiu i madh i shoqëruar edhe me breshër, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Në rrjetet sociale janë publikuar pamje të motit  të ligë në shumë qytete dhe qyteza. 

Derisa uji ka vërshuar edhe disa banesa...

 

Shikoni pamjet në vijim...

(Kosova Sot Online)