Përzierja magjike për humbje të shpejtë të kilogramëve

  • A.P /
  • 04 December 2022 - 09:49
Përzierja magjike për humbje të shpejtë të kilogramëve

Ekziston një pije magjike që ju ndihmon në arritjen e një figure të përsosur trupore. Mirëpo, duhet të keni kujdes rreth asaj çfarë hani, por rezultatet do të jenë më të shpejta se zakonisht. Ky çaj garanton bel të hollë për vetëm disa javë, e për përgatitjen ju nevojiten tre përbërës, të cilët në kombinim e bëjnë çudinë.

 

Rezultatet e para do të vërehen që pas një jave, e kjo përzierje ndikon që të hiqni qafe shtresat dhjamore Përbërësit e nevojshëm: 800 ml ujë, 1 shko kanellë, 3 gjethe të dafinës, Çaj të gjelbër (jo në qeska, por përzierje e tharë), transmeton gazeta “Kosova Sot Online”. Përgatitja: Ujin e vendosni në pllakë për të vluar. Më pas aty shtoni kanellën dhe 3 gjethet e dafinës dhe një lugë të madhe çaj të gjelbër. E mbuloni dhe prisni të vlojë për 15 minuta. Më pas e hiqni, le të ftohet pak dhe mund ta konsumoni. 

(Kosova Sot Online)