Halimi titullar kundër Odenses

  • 29 mars 2019 - 18:24
Halimi titullar kundër Odenses

Besar Halimi do të nisë nga fillimi sfidën mes Broendby If dhe Odense Boldklub.

Pak ditë pas ndeshjes mes Kosovës e Bullgarisë, që u zhvillua në stadiumin “Fadil Vokrri”, në të cilën Besar Halimi luajti disa minuta në pjesën e dytë, 24-vjeçari do të tentojë të japë më të mirën për klubin e tij, Broendby, 

Pas 26 xhirove në Superligën e Danimarkës, Broendby gjendet në pozitën e katërt me 38 pikë.

Broendby If:

Image

Odense Boldklub:

Image