Napoli e nis kundër Fiorentinës aventurën në Seria A

  • 24 gusht 2019 - 20:08
Napoli e nis kundër Fiorentinës aventurën në Seria A

Napoli do ta nis sonte aventurën në Serie A si mysafirë i Fiorentinas

Napoli ka udhëtuar në Artemio Franci sonte ku do të këtë punë me një ekip shumë të papërshtatshëm si Fiorentina.

Për Fiorentinan ka startuar Chiesa në sulm, por jo edhe Frank Ribery, i cili u transferua të Fiorentina para disa dite. 

Kurse për Napolin, Ancelotti ka vendosur që sulmin t’ia besoj Insignes dhe Mertensit. 

(Kosova Sot Online)