Mbrotja e Chelsea qesharake, barazon Southampton

  • E.K /
  • 17 tetor 2020 - 17:39
Mbrotja e Chelsea qesharake, barazon Southampton

Southampton ka barazuar rezultatin në 2-2

Goli i dytë ka ardhur pas një gabimi qesharak të mbrojtjes se Chelsea.

Fillimisht ishte Kourt Zouma që gaboi dhe pastaj edhe portieri Kepa i cili u mposht nga Adams në minutën e 57 –të te ndeshjes. 

(Kosova Sot Online)