Milot Rashica starton kundër Bayernit

  • A.P /
  • 21 nëntor 2020 - 14:49
Milot Rashica starton kundër Bayernit

Bayerni synon të vazhdojë me formën e mirë dhe të qëndrojë në krye të Bundesligës, derisa Werderi të ngjitet sa më lart në renditje në këtë fillim sezoni, duke marrë sa më shumë pikë, që për fund do të jenë jetike, 

 

(Kosova Sot Online)