Sassuolo – Inter, startojnë Perisic dhe Sanchez

  • S.A /
  • 28 nëntor 2020 - 14:19
Sassuolo – Inter, startojnë Perisic dhe Sanchez

anë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sassuolos dhe Interit.

Nga minuta e parë, Antoonio Conte e ka hedhur në fushë Alexis Sanchezin, duke e ulur në stol Romelu Lukakun.

Nuk luan sërish Christian Eriksen, vendin e të cilit si gjithmonë, ani pse nuk e duan tifozët, e zë Gagliardini.

(Kosova Sot Online )