Lazio barazon rezultatin

  • A.P /
  • 02 dhjetor 2020 - 22:38
Lazio barazon rezultatin

Lazio ka barazuar rezultatin kundër Dortmundit

Goli ka ardhur në minutën e 66-të dhe ai u shënua nga penalltia. Nga 11 metershi i saktë u tregua Immobile.

(Kosova Sot Online)