Juventus pa Ronaldon kundër Genoas sonte

  • A.P /
  • 13 janar 2021 - 20:15
Juventus pa Ronaldon kundër Genoas sonte

Juventusi do të luan sonte kundër Genoas në kuadër të Kupës së Italisë

Pirlo sonte ka vendosur që të luajë me një skuadër të re kundër Genoas, derisa nuk ka startuar me Cristiano Ronaldon.

Nga minuta e parë, Juventus ka startuar me Moratan dhe Kulusevski, kurse në portë është Buffon që do të jetë edhe kapiteni i Juventusit. 

(Kosova Sot Online)