Ish-mbrojtësi i Arsenalit transferohet në Greqi

  • A.P /
  • 25 janar 2021 - 19:25
Ish-mbrojtësi i Arsenalit transferohet në Greqi

Sokratis Papastathopoulos ka vendosur për të ardhmen e tij. Ai është zyrtarizuar si lojtar i ekipit grek, Olympiacos.

Sokratis këtë muaj shkëputi kontratën me Arsenalin dhe tani është bërë me skaudër të re.

Ish-mbrojtësi i Arsenalit ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me klubin grek.

Mirë se erdhe në Olympiacos. Sokratis në të kuqen dhe të bardhën” – thuhej në postimin e Olympiacosit .

(Kosova Sot Online)