Bruno Fernandes shpallet lojtari i javës në Evropa Ligë

  • A.P /
  • 19 shkurt 2021 - 17:28
Bruno Fernandes shpallet lojtari i javës në Evropa Ligë

Manchester United e deklasoi Real Sociedadin në ndeshjen e parë të 1/16 së finales në Evropa Ligë, duke e mposhtur me rezultat 0:4.

Bruno Fernandes shkëlqeu për “Djajtë e Kuq” me dy gola dhe me një paraqitje të nivelit të lartë.

E për këtë, ai është shpallur lojtari i javës në Evropa Ligë.

(Kosova Sot Online)