Interi ballafaqohet me Genoan

  • A.P /
  • 28 shkurt 2021 - 14:30
Interi ballafaqohet me Genoan

Interi ballafaqohet me Genoan në xhiron e 24 të Serie-A për të vazhduar rrugën e tyre drejt titullit kampion në Itali.

“Nerazzurrët” janë duke kaluar nëpër një periudhë shumë të mirë të rezultateve dhe barazimi i Juventusit ndaj Veronas do të jetë një arsye më shumë për t’i kërkuar tri pikë të reja.

Formacionet startuese:

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Darmian, Barella, Brozovic, Eriksen, Perisic; Lukaku, Lautaro Martinez

GENOA (3-5-2): Perin; Goldaniga, Radovanovic, Zapata; Ghiglione, Melegoni, Rovella, Strootman, Czyborra; Pjaca, Scamacca.

(Kosova Sot Online)