Marash Kumbulla starton kundër Fiorentinës

  • A.P /
  • 03 mars 2021 - 19:56
Marash Kumbulla starton kundër Fiorentinës

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Fiorentinës dhe Romës.

Marash Kumbulla, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, e nis nga fillimi këtë takim.

(Kosova Sot Online)