Chelsea shënon edhe golin e dytë ndaj Evertonit

  • A.P /
  • 08 mars 2021 - 20:39
Chelsea shënon edhe golin e dytë ndaj Evertonit

Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë dhe të qetësisë ndaj Evertonit në ndeshjen e fundit të javës së 27-të në Premierligën angleze.

Ishte Jorginho i cili shënoi nga penalltia në minutën e 65-të.

(Kosova Sot Online)