Bayerni starton me Gnabry, Lewandowski dhe Sane në sulm kundër Stuttgartit

  • E.K /
  • 20 March 2021 - 16:19
 Bayerni starton me Gnabry, Lewandowski dhe Sane në sulm kundër Stuttgartit

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Bayern Munich dhe VfB Stuttgart.

Hansi Flick ka hedhur në fushë treshen sulmuese nga e cila presin të shkruajnë histori; Gnabry, Lewandowski dhe Sane.

Për dallim nga edicionet paraprake, këtë sezon Bayerni po duhet të djersitet më shumë sa i përket titullit kampion, pasi RasenBallsport Leipzig po i qëndron prapa me vetëm një pikë më pak në renditje.

Bayern:

Stuttgart:

(Kosova Sot Online)