Çfarë autogoli ka shënuar mbrojtësi i Kazakistanit në ndeshjen ndaj Francës

  • A.P /
  • 28 mars 2021 - 15:51
Çfarë autogoli ka shënuar mbrojtësi i Kazakistanit në ndeshjen ndaj Francës

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Kazakistanit dhe Francës, e vlefshme për eliminatoret për Kampionatin Botëror.

Rezultati pas 45 minutave të parë është 0:2 për kampionët e botës, Francën.

Golin e parë e realizoi Dembele, kurse në fund të pjesës së parë, qendërmbrojtësi Maliy realizoi gol në portën e vet. 

(Kosova Sot Online)