Sfida në mes të Portos dhe Chelseat

  • A.P /
  • 07 prill 2021 - 20:12
Sfida në mes të Portos dhe Chelseat

Porto, pasi e eliminoi Juventusin, do të tentojë të shkaktojë një tjetër befasi në Champions League.

Fituesi i këtij dueli, në gjysmëfinale do të përballet me fituesin e duelit, Real Madrid vs Liverpool.

Reali duket më afër gjysmëfinales, pas fitores 3-1 në ndeshjen e parë.

(Kosova Sot Online)