Dybala shënon pas katër minutave në fushë

  • A.P /
  • 07 prill 2021 - 20:33
Dybala shënon pas katër minutave në fushë

Juve e ka gjetur edhe golin e dytë kundër Napolit.

Në minutën e 73-të, golin e ka gjetur edhe Paulo Dybala, vetëm katër minuta pasi hyri në lojë.

Ai u rikthye pas një dëmtimi të gjatë dhe hyri në lojë në vend të Alvaro Moratas në minutën e 69-të.

(Kosova Sot Online)