Bayerni barazon gjithçka

  • A.P /
  • 07 prill 2021 - 22:26
Bayerni barazon gjithçka

Bayern Munich e ka barazuar në 2-2 rezultatin ndaj Paris Saint Germain në “Allianz Arena”.

Në minutën e 60-të, Thomas Muller ka shënuar golin e barazimit për ta rikthyer Bayernin në lojë dhe për ta bërë edhe më interesante.

(Kosova Sot Online)