Xhaka titullar, Arsenali i Artetës do vetëm fitore

  • A.P /
  • 08 prill 2021 - 20:05
Xhaka titullar, Arsenali i Artetës do vetëm fitore

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Arsenalit dhe Slavia Prague.

Granit Xhaka e nis titullar këtë ndeshje, me shpresën që t’i ndihmojë ‘Topçinjtë’ të marrin rezultat pozitiv nga ndeshja e parë çerekfinale në Europa League.

(Kosova Sot Online)