Rrahmani e Muriqi e nisin nga stoli

  • A.P /
  • 11 prill 2021 - 14:12
Rrahmani e Muriqi e nisin nga stoli

Vedat Muriqi dhe Amir Rrahmani do të jenë në bankën rezervë për ekipet e tyre respektive.

Napoli udhëton për t’u përballur me Sampdorian, teksa kërkon vetëm fitoren nga ky duel, ndërsa Amir Rrahmani do të jetë në stol.

Në anën tjetër, edhe sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi do të jetë në stol në ndeshjen që Lazio e luan ndaj Veronas në transfertë.

(Kosova Sot Online)