Milot Rashica, realizon super gol ndaj Dortmundit

  • A.P /
  • 18 prill 2021 - 15:56
Milot Rashica, realizon super gol ndaj Dortmundit

Werder Bremen ka kaluar në epërsi ndaj Dortmundit në Bundesligë.

Ishte ylli kosovar, Milot Rashica që shënoi ndaj Dortmundit në minutën e 14-të

Ai pranoi një asistim nga mesi i fushës dhe u nis drejt portës për ta finalizuar vet aksionin në mënyrë fantastike. 

(Kosova Sot Online)