Akil Gjakova bëhet baba

  • S.A /
  • 07 maj 2021 - 09:33
Akil Gjakova bëhet baba

Mali ka ardhur në jetë tashmë. Gjakova është bërë baba për herë të parë.

Kampioni i Europës në xhudo, Akil Gjakova është bërë baba për herë të parë.

25-vjeçari e ka bërë të ditur lajmin përmes rrjeteve sociale.

Ai ka postuar një foto të foshnjës në Instagram dhe ka konfirmuar se është djalë.

Akili ka vendosur t’ia lë emrin Mal.https://www.instagram.com/p/COinxxShbjT/?utm_source=ig_embed

 

(Kosova Sot Online )