Franca barazon rezultatin, shënon Griezmann

  • S.A /
  • 19 qershor 2021 - 16:39
Franca barazon rezultatin, shënon Griezmann

Franca ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Hungarisë.

Ishte Griezmann që ka shënuar golin për 1:1 në minutën e 66-të të ndeshjes.

Meritat më të mëdha te ky gol i kishte Mbappe që ia doli të rrëmbente topin para mbrojtësve hungarezë.ranca nuk do të mjaftohet me një pikë dhe do të kërkojë edhe golin e fitores në vazhdim. 

https://tiger.cdnja.co/v/qa/qaavX.mp4?secure=MKeHExxXOUwZcJ158QU_rA&expires=1624120200

(Kosova Sot Online )