Reagon Atletico, shënon Griezmann

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 21:39
Reagon Atletico, shënon Griezmann

Atletico e ka ngushtuar në 1-2 epërsinë ndaj Liverpoolit në Wanda Metropolitano.

Vendasit, që e nisën keq ndeshjen duke pranuar dy gola të shpejtë, rihapën sfidën në minutën e 20-të.

Antoine Griezmann shënoi për vendasit, gol që ndërhyri VAR, por s’pati ofsajdë dhe u pranua.


(Kosova Sot Online)