Gjithcka është gati për derbin më të madh në botë

  • A.P /
  • 24 tetor 2021 - 15:12
Gjithcka është gati për derbin më të madh në botë

Gjithcka është gati për derbin më të madh në botë, El Clasicon e famshme, Barcelona – Real Madrid.

Kjo do të jetë El Clasico e parë që prej largimit të Messit nga Barcelona dhe Sergio Ramosit nga Real Madridi.

Sfida nis nga ora 16:15 dhe zhvillohet në “Camp Nou”.

Të dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet startuese.

(Kosova Sot Online)