Interi për fitore për të qëndruar në hap më liderin e Serie A

  • A.P /
  • 27 tetor 2021 - 19:52
Interi për fitore për të qëndruar në hap më liderin e Serie A

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Empolit dhe Interit.

Kampioni nuk e ka nisur aspak mirë sezonin, aktualisht me një ndeshje më pak të zhvilluar, është 10 pikë prapa liderit, Milanit, andaj sonte Kuqezinjtë luajnë vetëm për pikët e plota.

Vicario – Stojanovic, Luperto, Ismajli, Parisi – Zurkowski, Ricci, Bandinelli – Bajrami – Cutrone, Pinamonti.


(Kosova Sot Online)